AstraTransCarpatic din Arad a lansat o nouă rută

IMG_5720 copy
Inceperea noului an scolar 2018-2019
12/09/2018
stoica3
O bancă uneşte două școli aflate la peste 100 de km depărtare una de cealaltă
20/12/2018

AstraTransCarpatic din Arad a lansat o nouă rută

tren

Compania AstraTransCarpatic din Arad, controlată de către cunoscutul om de afaceri Valer Blidar, a lansat sâmbătă 08-09-2018 o nouă rută efectuată cu un tren de lux : Timisoara – Arad – Baia Mare

“Am hotărât ca primul tren de acest gen să circule pe ruta Timișoara – Baia Mare, urmând ca din decembrie, odată cu introducerea noului mers al trenurilor, să plece de la Timișoara două trenuri cuplate până la Oradea după care să se separe, unul spre Cluj și unul spre Baia Mare. Avem o zonă business și economic, toate scaunele sunt dotate cu măsuțe, zona business cu mese între scaune”, explică Valer Blidar.

Comments are closed.